Imię Nazwisko Kategoria Klub
Dawid Adamski Młodzik "KS OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA"
Kajetan Albanowski Orlik ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Szymon Badalewski Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Szaniec" Świecie nad Osą
Krzysztof Badowski B KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ / rowertour.com
Roksana Bąkowska Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK Płużnica
Daniel Bąkowski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" Gmina Grudziądz
Anna Bakuła Orliczka UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Stanisław Balcerowski Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Leon Baliński Żak UKS COPERNICUS TORUŃ SP 32 Toruń
Kornelia Barczykowska Żakini UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Zofia Bartnik Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Robaczki" Robakowo
Aleksander Bebel Junior Młodszy MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Igor Becker Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" Gmina Grudziądz
Maciej Belniak Junior KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Filip Biernacki Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Bartosz Bilski Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Szaniec" Świecie nad Osą
Piotr Bischof Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Julia Błaszkiewicz Juniorka KS SPOŁEM ŁÓDŹ
Tomasz Błażejewski Młodzik UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Damian Błotnicki Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Paweł Bonas Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Omega" Gruta
Kaja Bonas Juniorka Młodsza ALKS STAL GRUDZIĄDZ ZAXY HUGE
Aneta Boryczka Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK Płużnica
Mateusz Borzejewicz Żak UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ
Jakub Burek Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Buzalski Kategorie dzieciece BMX KS "SZOSA ŻNIN"
Cezary Bykowski Młodzik KS "SZOSA ŻNIN"
Oskar Celmer Młodzik UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Zuzanna Charyga Młodziczka UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Philip Chudziński Junior ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
Dominika Ciarkowska Orliczka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Nataniel Ciborowski Żak "KS OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA"
Łukasz Cichy B KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ / rowertour.com
Bartosz Ciechacki Żak UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Oliwia Ciesielczuk Juniorka KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Dawid Czechowski Junior Młodszy KS N-BIKE ACADEMY
Bartosz Dąbrowski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK Jabłonowo Pomorskie
Gracjan Dąbrowski Junior Młodszy ALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
Daria Dębicka Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ LUKS "Grodno" Nowogród
Dariusz Dębicki Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ LUKS "Grodno" Nowogród
Przemysław Deręgowski Junior Młodszy ALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
Tomasz Derkowski Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN
Tomasz Dobrzyński Junior Młodszy ALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
Karolina Dominiak Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ LUKS "Grodno" Nowogród
Franciszek Donarski Junior Młodszy MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Filip Dorsch Junior Młodszy KS N-BIKE ACADEMY
Miłosz Drozdowski Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Igor Dulęba Żak KS ROMET BYDGOSZCZ S.C. RENEX
Emilia Dziedzic Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Ewa Fajkowska Orliczka ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Maciej Fąk Junior TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Mateusz Fiałkowski Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK Jabłonowo Pomorskie
Nadia Figurska Kategorie dzieciece BMX UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Rafał Flader Młodzik UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ
Jakub Fosiński Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN
Bartłomiej Frątczak Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Żyrardów
Radosław Frątczak Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Michał Gałka Junior UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Antoni Gańko Orlik KS POGOŃ PUŁAWY
Mariusz Gąsiorowski Elita HUROM BDC DEVELOPMENT
Szymon Gawarkiewicz Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Bartosz Gerc Kategorie dzieciece BMX UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Oliwia Gerc Młodziczka UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Kacper Gieryk Junior Młodszy KTK KALISZ
Hubert Szymon Gil Żak UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Natalia Głowacka Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ LUKS "Grodno" Nowogród
Kacper Goetz Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Szaniec" Świecie nad Osą
Wojciech Golau Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK "Orlik" Rogóźno
Arkadiusz Gołaś Żak "KS OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA"
Bartłomiej Gołębiewski Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Mikołaj Gołębiewski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Maja Gondek Juniorka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Katarzyna Górniak Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Gabriel Gościński Kategorie dzieciece BMX KLUB SPORTOWY "SPRINT" GRĘBOCIN
Klaudia Grabowska Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ SK "Victoria" Lisewo
Roksana Groszewska Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Robaczki" Robakowo
Agata Groszewska Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Robaczki" Robakowo
Mikołaj Gurtatowski Żak UKS CYKLIŚCI RYPIN
Krzysztof Gurzyński Żak UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Oliwia Gwozdowska Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "Robaczki" Robakowo

WCZYTAJ WIĘCEJ