Imię Nazwisko Kategoria Klub
Leon Baliński Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Natalia Blin Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Tomasz Błażejewski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Damian Błotnicki Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Zuzanna Charyga Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Nataniel Ciborowski Młodzik "KS OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA"
Maciej Fąk Orlik ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Jakub Fosiński Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Michał Gałka Orlik MALOJA PUSHBIKERS
Szymon Gawarkiewicz Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Oliwia Gerc Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Hubert Szymon Gil Młodzik UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Mikołaj Gołębiewski Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Krzysztof Gurzyński Młodzik UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Jan, Michał Jackowiak Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Mateusz Janicki Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Sandra Kaczmarek Młodziczka UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Jan Kaczmarzyk Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Igor Kamiński Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Kasparow Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Kacper Komorowski Junior LKS BASZTA GOLCZEWO
Natalia Konczalska Młodziczka UKS KOMETA OBROWO Copernicus Toruń
Szymon Korniak Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Wiktor Korniak Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Agata Kowalska Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Artur Kowalski Junior Młodszy UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Wojciech Kowalski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Sylwia Kulczyk Orliczka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Karolina Kumięga Orliczka TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Adam Kupijaj Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Maciej Kwiatkowski Orlik UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ
Radosław Lewandowski Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Dawid Łątkowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Miłosz Łydziński Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Maja Machowska Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Mateusz Majer Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Kacper Mientki Junior Młodszy UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Marcel Modliński Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Stanisław Daniel Niciejewski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Maria Okrucińska Młodziczka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Maja Olszewska Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Michał Ostrowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Pawlikowski Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Róża Pilarska Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Proniewicz Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Zuzanna Przegiętka Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Kamil Ryszewski Orlik ASD.S.C.CALZ M.GRANARO MARINI S
Jagoda Rzeszot Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Mateusz Sawicki Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Igor Sęk Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Jakub Śledziński Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
Andrzej Specjał Masters NIEZRZESZONY BIKE SPECJAL
Michał Stelmach Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Katarzyna Stelmach Juniorka Młodsza KK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
Filip Strzelecki Junior UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ CCC - SMS Toruń
Aleksandra Tecław Masters NIEZRZESZONA / ROWERTOUR.COM
Olga Wankiewicz Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Kacper Wierzchowski Junior ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
Iga Wiklińska Juniorka MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW/FUNDACJA BB
Szymon Wiśniewski Junior Młodszy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Weronika Wróblewska Juniorka UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
Patryk Zajko Orlik UKS COPERNICUS - CCC - TORUŃ
Jonatan Zygmunt Młodzik UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"

WCZYTAJ WIĘCEJ