Imię Nazwisko Kategoria Klub
Dawid Adamski Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Kajetan Albanowski Orlik ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Szymon Badalewski Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Krzysztof Badowski MB KSN "ŁUCZNICZKA" BYDGOSZCZ
Roksana Bąkowska Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA
Anna Bakuła Orliczka UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Stanisław Balcerowski Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Jakub Balinowski Junior Młodszy UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Leon Baliński Kategorie dzieciece BMX UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Kacper Barczak Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Oskar Barczewski Żak KS N-BIKE ACADEMY - SK NIEMCZ
Kornelia Barczykowska Żakini UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Zofia Bartnik Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ROBACZKI ROBAKOWO
Aleksander Bebel Młodzik MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Julian Bebel Żak MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Igor Becker Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ORION GMINA GRUDZIĄDZ
Małgorzata Becmer Młodziczka GKS POJEZIERZE BRZUZE
Maciej Belniak Junior ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Agata Biegajska Juniorka Młodsza ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Paweł Biegajski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Filip Biernacki Junior UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Piotr Bischof Junior Młodszy UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Julia Błaszkiewicz Juniorka KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Tomasz Błażejewski Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Damian Błotnicki Junior Młodszy UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Kacper Bodenszac Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN
Wiktor Bolechowicz Żak UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Arkadiusz Bonas Masters ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Paweł Bonas Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Kaja Bonas Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Bartosz Borkowski Młodzik UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Aneta Boryczka Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA
Mateusz Borzejewicz Kategorie dzieciece BMX TKK PACIFIC TORUŃ - UKS SOKÓŁ WLK. RYCHNOWO
Sara Broda Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Marta Brzozowska Juniorka ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Jakub Burek Junior UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Mikołaj Burzacki Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Jakub Buzalski Kategorie dzieciece BMX KS "SZOSA ŻNIN" - SZKÓŁKA KOLARSKA ŻNIN
Cezary Bykowski Młodzik KS "SZOSA ŻNIN" - SZKÓŁKA KOLARSKA ŻNIN
Oskar Celmer Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Zuzanna Charyga Młodziczka UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Oliwia Chojnowska Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Philip Chudziński Junior Młodszy ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Dominika Ciarkowska Juniorka ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Nataniel Ciborowski Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Jędrzej Ciecióra Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA
Oliwia Ciesielczuk Juniorka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Małgorzata Czaplicka Juniorka ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Hubert Czapran Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ORION GMINA GRUDZIĄDZ
Dawid Czechowski Młodzik KS N-BIKE ACADEMY - SK NIEMCZ
Gracjan Dąbrowski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Daria Dębicka Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ - LUKS GRODNO NOWOGRÓD
Przemysław Deręgowski Junior Młodszy ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Tomasz Derkowski Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN / SZKÓŁKA KOLARSKA
Marcel Dłużniewski Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN
Tomasz Dobrzyński Junior Młodszy ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Karol Domian Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Karolina Dominiak Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - LUKS GRODNO NOWOGRÓD
Sylwester Domżalski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS TANDEM GRUDZIĄDZ
Franciszek Donarski Młodzik MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Filip Dorsch Młodzik KS N-BIKE ACADEMY - SK NIEMCZ
Miłosz Drozdowski Junior UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Martyna Dykalska Juniorka Młodsza UKS CYKLIŚCI RYPIN
Zuzanna Dymarkowska Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ROBACZKI ROBAKOWO
Emilia Dziedzic Juniorka Młodsza UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Michał Dzierżyński Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS TANDEM GRUDZIĄDZ
Ewa Fajkowska Orliczka ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Maciej Fąk Junior Młodszy ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Mateusz Fiałkowski Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK JABŁONOWO POMORSKIE
Rafał Flader Młodzik TKK PACIFIC TORUŃ - UKS SOKÓŁ WLK. RYCHNOWO
Szymon Flis Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK KIJEWO KRÓLEWSKIE
Jakub Fosiński Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN / SZKÓŁKA KOLARSKA
Bartłomiej Frątczak Junior UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Radosław Frątczak Junior Młodszy UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Jakub Frygier Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK JABŁONOWO POMORSKIE
Michał Gałka Junior UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Kacper Gałusza Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Antoni Gańko Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Mariusz Gąsiorowski Orlik ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Szymon Gawarkiewicz Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ

WCZYTAJ WIĘCEJ