Imię Nazwisko Kategoria Klub
Dawid Adamski Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Szymon Badalewski Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Roksana Bąkowska Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA
Anna Bakuła Orliczka UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
Stanisław Balcerowski Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Leon Baliński Kategorie dzieciece BMX UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Kacper Barczak Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Kornelia Barczykowska Żakini UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Zofia Bartnik Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ROBACZKI ROBAKOWO
Aleksander Bebel Młodzik MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Julian Bebel Żak MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Igor Becker Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ORION GMINA GRUDZIĄDZ
Paweł Biegajski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Julia Błaszkiewicz Juniorka Młodsza KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
Tomasz Błażejewski Młodzik UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Damian Błotnicki Junior Młodszy UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
Kacper Bodenszac Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN
Wiktor Bolechowicz Żak UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Arkadiusz Bonas Masters ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Paweł Bonas Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Kaja Bonas Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Bartosz Borkowski Młodzik UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Aneta Boryczka Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA
Sara Broda Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Mikołaj Burzacki Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Jakub Buzalski Kategorie dzieciece BMX KS "SZOSA ŻNIN" - SZKÓŁKA KOLARSKA ŻNIN
Cezary Bykowski Młodzik KS "SZOSA ŻNIN" - SZKÓŁKA KOLARSKA ŻNIN
Oskar Celmer Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Zuzanna Charyga Młodziczka UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Oliwia Chojnowska Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Nataniel Ciborowski Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Jędrzej Ciecióra Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA
Oliwia Ciesielczuk Juniorka LKK BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
Małgorzata Czaplicka Juniorka ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
Hubert Czapran Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ORION GMINA GRUDZIĄDZ
Gracjan Dąbrowski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Daria Dębicka Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ - LUKS GRODNO NOWOGRÓD
Przemysław Deręgowski Junior Młodszy ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Tomasz Derkowski Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN / SZKÓŁKA KOLARSKA
Marcel Dłużniewski Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN
Tomasz Dobrzyński Junior Młodszy ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Karol Domian Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Karolina Dominiak Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - LUKS GRODNO NOWOGRÓD
Sylwester Domżalski Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS TANDEM GRUDZIĄDZ
Franciszek Donarski Młodzik MKS - EMDEK BYDGOSZCZ
Martyna Dykalska Juniorka Młodsza UKS CYKLIŚCI RYPIN
Zuzanna Dymarkowska Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ROBACZKI ROBAKOWO
Michał Dzierżyński Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS TANDEM GRUDZIĄDZ
Szymon Flis Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK KIJEWO KRÓLEWSKIE
Jakub Fosiński Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN / SZKÓŁKA KOLARSKA
Jakub Frygier Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK JABŁONOWO POMORSKIE
Kacper Gałusza Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS OMEGA GRUTA
Antoni Gańko Orlik KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
Szymon Gawarkiewicz Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Oliwia Gerc Żakini UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Cyprian Gierłowski Żak LZS ISKRA CIECHOCIN - SK CIECHOCIN
Kacper Gieryk Junior Młodszy ALKS STAL INTERMAX HUGE GRUDZIĄDZ
Natalia Głowacka Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - LUKS GRODNO NOWOGRÓD
Kacper Goetz Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Aleksandra Goetz Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Wojciech Golau Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK ORLIK ROGÓŹNO
Arkadiusz Gołaś Żak STOWARZYSZENIE KS OLENDER - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" NIESZAWKA
Mateusz Gołębiewski Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - LUKS GRODNO NOWOGRÓD
Bartłomiej Gołębiewski Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Nikodem Górski Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS SZANIEC ŚWIECIE NAD OSĄ
Agata Groszewska Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ROBACZKI ROBAKOWO
Kacper Grubecki Żak UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Krzysztof Gurzyński Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - UKS KOMETA OBROWO
Oskar Gutowski Junior Młodszy ALKS STAL GRUDZIĄDZ - LUKS GRODNO NOWOGRÓD
Jakub Hawryło Młodzik UKS GMINY CHEŁMŻA "ORKAN"
Kacper Hinz Młodzik ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS TANDEM GRUDZIĄDZ
Sebastian Hinz Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS TANDEM GRUDZIĄDZ
Sandra Ilińska Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK ORLIK ROGÓŹNO
Jakub Izbrandt Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK JABŁONOWO POMORSKIE
Przemysław Jabłoński Żak ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ORION GMINA GRUDZIĄDZ
Jan, Michał Jackowiak Żak UKS COPERNICUS TORUŃ - SK SP32 TORUŃ
Eliza Jackowska Kategorie dzieciece BMX ALKS STAL GRUDZIĄDZ - UKS ROBACZKI ROBAKOWO
Daniel Jadczak Młodzik UKS CYKLIŚCI RYPIN / SZKÓŁKA KOLARSKA
Julia Jankowska Żakini ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA
Nikola Jankowska Młodziczka ALKS STAL GRUDZIĄDZ - SK PŁUŻNICA

WCZYTAJ WIĘCEJ