Uks Copernicus Toruń

Drużyna PZKol/RZKol
Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski
Targowa 32, 87-100 Toruń

Zawodnicy:

Imię Nazwisko Kategoria
Wiktor Chodań Junior
Bartłomiej Frątczak Orlik
Radosław Frątczak Junior
Barbara Gorzkiewicz Juniorka
Katarzyna Górniak Juniorka
Hubert Grygowski Junior Młodszy
Kacper Hoppa Junior Młodszy
Jakub Kasparow Junior Młodszy
Agata Kowalska Juniorka Młodsza
Sylwia Kulczyk Juniorka
Maciej Kwiatkowski Orlik
Daniel Rochna Orlik
Bartosz Rutkowski Junior
Łukasz Rykowski Junior
Filip Strzelecki Junior Młodszy
Wojciech Urbański Orlik
Mikołaj Wadecki Junior
Adam Woźniak Junior
Weronika Wróblewska Juniorka Młodsza
Patryk Zajko Junior
Dominik Żebrowski Junior
Damian Błotnicki Junior
Mikołaj Gołębiewski Junior
Franciszek Kaczorowski Junior Młodszy
Olaf Kobus Junior
Szymon Korniak Junior
Oliwia Narkiewicz Juniorka Młodsza
Maja Olszewska Juniorka
Mateusz Sawicki Junior
Jacek Starościc Junior Młodszy
Igor Sęk Junior
Olga Wankiewicz Juniorka
Eliasz Bednarek Junior Młodszy
Marcin Marciniak Junior Młodszy
Dominik Ratajczak Junior Młodszy
Jakub Fosiński Junior Młodszy
Jan Kaczmarzyk Junior Młodszy
Mateusz Krawczyk Junior Młodszy
Dawid Nowakowski Junior Młodszy
Róża Pilarska Juniorka Młodsza
Jagoda Rzeszot Juniorka Młodsza
Dawid Zariczny Junior Młodszy
Dawid Łątkowski Junior Młodszy
Leon Baliński Żak
Tomasz Błażejewski Junior Młodszy
Zuzanna Charyga Juniorka Młodsza
Szymon Gawarkiewicz Młodzik
Bartłomiej Gołębiewski Młodzik
Wiktor Korniak Młodzik
Artur Kowalski Młodzik
Adam Kupijaj Młodzik
Maja Machowska Młodziczka
Martyna Marcinkowska Juniorka Młodsza
Kacper Mientki Młodzik
Maria Okrucińska Żakini
Jakub Pawlikowski Żak
Michał Stelmach Młodzik
Szymon Wiśniewski Junior Młodszy
Bartosz Zientarski Junior Młodszy
Jan, Michał Jackowiak Młodzik
Mateusz Janicki Młodzik
Stanisław Daniel Niciejewski Junior Młodszy
Mateusz Olszewski Młodzik
Kamil Bunczkiewicz Żak
Oskar Patryk Gołębiewski Żak
Jan Krzysztof Mordawski Młodzik
Wiktoria Wasilewska Żakini
Damian Kowalczyk Młodzik
Zuzanna Górzyńska Młodziczka
Mateusz Majer Młodzik
Weronika Markowska Młodziczka
Amelia Rutkowska Młodziczka
Patryk Banachewicz Żak
Karol Dromowicz Żak
Franciszek Koc Żak
Jakub Proniewicz Żak
Filip Szałkiewicz Kategorie dzieciece BMX
Jakub Śledziński Żak
Aleksandra Łaszkiewicz Kategorie dzieciece BMX
Bartosz Gryka Junior
Oskar Mientki Żak
Michał Ostrowski Młodzik
Kacper Kowalczyk Żak

Obsługa:

Imię Nazwisko Funkcja
Piotr Grzyb Dyrektor Sportowy
Błażej Janiaczyk Trener
Andrzej Kiejnowski Trener
Marcin Mientki Trener
Tomasz Owsian Dyrektor Sportowy
Andrzej Wachowiak Dyrektor Sportowy
Sławomir Baliński Trener
Marcin Ochocki Trener
Jarosław Ryszewski Dyrektor Sportowy
Michał Górniak Dyrektor Sportowy
Aleksandra Dąbrowska Fizjoterapeuta
Janusz Ziółkowski Mechanik
Arkadiusz Kąklewski Kierownik ekipy
Rafał Rynkowski Dyrektor Sportowy